Навіси з полікарбонату своїми руками: дачний варіант

Навіс з полікарбонату на дачіНавіс з полікарбонату на дачіНавіси з полікарбонату - найбільш практичні і універсальні конструкції для дачі, які допоможуть з пристроєм теплиць, організацією альтанок, облаштуванням стоянки для автомобіля.

 

Полікарбонат - сучасний будівельний матеріал з низкою переваг, про які ми вже кілька разів піднімали тему в наших статтях. Але сьогодні ми хочемо ще раз нагадати про матеріал, щоб привернути увагу тих людей, що хочуть облаштувати дачну ділянку новими будівлями. Полікарбонат чудово підходить для облаштування теплиць і парників, для організації альтанок або літніх майданчиків для відпочинку і харчування, а також для облаштування стоянок для авто, якщо вам немає де поставити машину на дачі. З його допомогою можна створити, як тимчасові, так і капітальні конструкції, які прослужать довго і кожен день експлуатації будуть радувати високою якістю і надійністю.

Навіс з полікарбонату своїми руками

Деякі конструкції з використанням полікарбонату на дачі ми вже обговорювали і докладно розглядали, але є і більш прості споруди, які вкрай необхідні, наприклад, ті ж навіси на дачі. Вони можуть бути встановлені в місцях приготування їжі, у місцях відпочинку та вечірнього збору за шашликом і прохолодними напоями, або ж створені для того, щоб було місце на дачі, де можна сховатися від яскравого сонця або проливного дощу. Як же створити навіс на дачі своїми руками, і що необхідно для того, щоб робота пройшла швидко і з максимально позитивними результатами?

Власний практичний досвід підказує нам відповіді на дані питання і ми, як завжди, готові безкорисливо ними з вами поділитися. Сьогодні ми розповімо вам про процесі спорудження навісу з полікарбонату і його індивідуальних сторони, що допоможе вам швидко почати і закінчити роботу, отримавши очікуваний результат.

Для чого потрібен навіс з полікарбонату?

В першу чергу, потрібно встановити, для чого вам потрібен навіс з полікарбонату. У даній справі навісом можна називати і невелику конструкцію над порогом будинку, в 1,5-2 квадратних метра, на зразок козирка, і навіс для організації місця прийняття їжі на свіжому повітрі, скажімо, в 12-15 квадратних метрів. По суті, конструкція буде чимось схожа, але от сама її встановлення, так і витрати на матеріали будуть значно відрізнятися. Саме тому вам необхідно відразу визначити пряме призначення навісу з полікарбонату, прорахувати його розміри, скласти кошториси на матеріали і уточнити, як буде даний навіс встановлюватися.

Навіси з полікарбонату на дачі: для авто, для відпочинку, для укриття від негодиНавіси з полікарбонату на дачі: для авто, для відпочинку, для укриття від негоди

Проект, креслення, кошторис

Все це звичні для нас слова, особливо, коли ми вже розглянули безліч дачних конструкцій і споруд. А тому, довго затримуватися в даному пункті не має сенсу, потрібно тільки нагадати обов'язковість такого етапу.

Проект складається тільки для вашої зручності і правильного визначення конструкції, її призначення, розмірів, обсягу робіт, загальних витрат і так далі. Саме в проект і входить креслення навісу з полікарбонату, кошторис на матеріали та витратні, і так далі. Від чіткості, точності і правильності складання проекту навісу, буде залежати простота його монтажу, швидкість установки, так і деяка частина фінансових витрат. А тому, будьте уважні і не відмахуйтеся від малювання на папері та елементарної геометрії з математикою, приділіть проекту пару годин, і ви будете мати більш реальну можливість швидко вийти на необхідний результат.

Встановлення навісу з полікарбонату (настінний варіант без фундаменту)

Ми вирішили розглянути відразу обидва варіанти, щоб полегшити вам вибір, та й саму роботу. І першим з них буде навіс типу козирка, для якого не потрібен фундамент, адже не завжди його закладка реальна.

Отже, один з таких навісів з полікарбонату може бути встановлений просто на стіну, на легку металоконструкцію. Для початку робіт, в проекті вам потрібно точно прорахувати кількість куточка або профільної труби, яка піде для організації несучої конструкції. Це може бути простий каркас, зварений або скручений по периметру, з кількома перемичками на кожен метр конструкції. Зробити його можна самостійно, якщо є необхідне обладнання, або замовити майстрам, якщо не хочете втрачати час або шукати по сусідах дриль, болгарку, зварювальний і так далі.

Спочатку встановлюється сама металоконструкція, на анкера в стіну, і далі, вже полікарбонат, за допомогою спеціальних кріплень. Якщо конструкція важка або об'ємна, їй необхідні додатковий упори, які проходять вздовж по вертикалі стіни, приблизно на 60-100 см від основної площини навісу. Вони повинні бути єдиними з даними навісом, щоб передавати його основну вагу на стіну, а не на анкерні болти, які при великій вазі можуть вилетіти із стіни.

Але, цілком реально, що ви задумали установку навісу з полікарбонату на дві протилежні стіни, наприклад, навіс між будинком і літньою кухнею. Тут все буде набагато простіше, потрібно буде тільки міцно закріпити металокаркас на стінах і обшити його полікарбонатом.

Навіси з полікарбонату: вибір матеріалу і способу установкиНавіси з полікарбонату: вибір матеріалу і способу установки

Не забувайте одне з основних правил - будь навіс з полікарбонату, як і будь-який дах, встановлюється з деяким ухилом для сходу води.

Встановлення навісу з полікарбонату (з фундаментом)

До даного варіанта можна застосувати будь-які знання, отримані до цього, зокрема, статей про стоянку для автомобіля, про альтанки і так далі.

Тут нас так само знадобиться фундамент, але найпростіший, тільки під основні опори конструкції. Але, якщо ви будете заливати майданчик під навісом з полікарбонату, то можете зробити цю роботу загальною, зв'язавши її з фундаментом під опори.

Для установки навісу з полікарбонату потрібно чотири і більше опор, хоча, цілком реальна і установка на дві опори і на стіну, вибирати вам, залежно від типу навісу і можливостей монтажу.

Якщо ж мова йде про окремо стоїть навісі, то опор йому необхідно, як мінімум, чотири, але, в залежності від розміру навісу, їх може бути й набагато більше.

На готові і виставлені по рівню металеві опори встановлюється каркас під навіс з полікарбонату. Як і говорили вище, зробити його можна з куточка або профільної труби, але постарайтеся передбачити і нижню частину каркаса, зробити його подвійним, створити, так би мовити, ферми. Цілком реально, що в майбутньому ви захочете підвісити всередині освітлення, квіти в кашпо, певний декор.

Після встановлення на несучі опори каркаса під навіс, послідовно обшиває його полікарбонатом, використовуючи спеціальний профіль та кріплення.

Якісний навіс з полікарбонату може виконувати практично будь-яку рольЯкісний навіс з полікарбонату може виконувати практично будь-яку роль

Обов'язково врахуйте наступні моменти: по полікарбонату можна ходити, як по інший покрівлі, затискати його на каркасі слід обережно, так як він дуже чутливий до механічних пошкоджень, а також, правильно розраховуйте максимально допустимі вигини полотна, щоб не завдати пошкодження.

Встановлення навісу з полікарбонату на дачі: відео монтажу

За великим рахунком, це основна послідовність встановлення навісу з полікарбонату на дачній ділянці, але, разом з тим, необхідно враховувати дуже багато моментів і вимоги. Залежать вони від розміру конструкції, товщини полікарбонату, способу установки, форми конструкції, середньостатистичних погодних умов у вашому регіоні і так далі. Якщо дотримання таких умов стане для вас дуже складним, і ви переживаєте, що не впораєтеся із завданням самостійно, завжди можна звернутися до фахівців. Але, якщо ви повністю впевнені у власних силах, тоді ми бажаємо вам успіхів і навіть готові гарантувати відмінний результат, якщо, звичайно, ви готові повністю присвятити себе роботі і подібної практики. Пам'ятайте, що будь-навіс з полікарбонату своїми руками, завжди набагато краще і приємніше на дачі, ніж замовлена робота, виконана без вашої участі.

Prev Next
Утеплення підлоги в гаражі на дачі

10.09.2014

Утеплення підлоги в гаражі на дачі

Утеплення підлоги в гаражі багато вважають необязательном процесом, але ж саме через пів всередину гаража надходить величезна кількість холоду взимку і про...

Підготовка до зими на дачі: корисні поради

08.09.2014

Підготовка до зими на дачі: корисні поради

Про зиму говорити ніколи не пізно, адже даний період переноситься дачею досить складно. Тому, з наближенням холодної пори року, ми починаємо...

Як облаштувати робоче місце в гаражі

06.09.2014

Як облаштувати робоче місце в гаражі

У кожного дачника достатньо турбот, і в осінній час їх не менше. Але тут виникає додаткова складність - холодна і сира погода. ...

Як використовувати сипучі матеріали на дачі

03.09.2014

Як використовувати сипучі матеріали на дачі

Дачні роботи змушують нас замислюватися про відповідних будівельних матеріалах, і краще це зробити заздалегідь, ніж під час строкової будівництва або оформлений...

Виставка "Зелений тиждень", осінь 2014, Волгоград

02.09.2014

Виставка "Зелений тиждень", осінь 2014, Волгоград

Волгоградський Виставковий Центр «Регіон» запрошує Вас прийняти участь у XVIII спеціалізованій виставці ландшафтного дизайну, садово-п...

Правильні умови зберігання овочів і фруктів

30.08.2014

Правильні умови зберігання овочів та фруктів

Умови зберігання овочів і фруктів в дачних сховищах дуже суворі, і тому дотримувати їх потрібно по максимуму. Відноситься це до самих приміщень, ...

Прогулянки по саду наших читачів: сад Любові Теплової

29.08.2014

Прогулянки по саду наших читачів: сад Любові Теплової

Як і обіцяли, DachaDecor.com.ua представляє Вашій увазі сад одного з наших постійних відвідувачок сайту, яка любить красу і природу, стежить ...

Відсипання ділянки перед озелененням

28.08.2014

Відсипка ділянки перед озелененням

Питання: "Підкажіть, будь ласка, що зробити з ділянкою перед початком озеленення. Зараз була зроблена вирубка лісу, торфовище, місцевість &n...

Де зберігати овочі і фрукти на дачі

26.08.2014

Де зберігати овочі і фрукти на дачі

З самого початку літа ми збираємо урожай з саду та городу на власній дачі. Багато плоди вживаються відразу, в сирому вигляді, деякі консервуються...

Професійні садівники і красноярські дачники, охочі «похвалитися» урожаєм, зберуться на ярма...

25.08.2014

Професійні садівники і красноярські дачники, охочі «похвалитися» урожаєм, зберуться на ярмарку «Осінь на дачі»

З 18 по 21 вересня в Красноярську в МВДЦ «Сибір» пройде виставка-ярмарок «Осінь на дачі». Проект, присвячений закриттю дачно...

Що можна зробити зі старих речей на дачі

23.08.2014

Що можна зробити зі старих речей на дачі

Що можна зробити зі старих речей на дачі? На цю тему ми спілкувалися неодноразово і надавали нашим читачам безліч цікавих ідей, за що і...

Як використовувати габіони на дачі

21.08.2014

Як використовувати габіони на дачі

Використання габіонів стає все більш популярним в різних сферах. І тому ми вирішили сьогодні більш детально ознайомити вас з подібними конструкц...

Вибираємо водостічну систему для дачного будинку

20.08.2014

Вибираємо водостічну систему для дачного будинку

Облаштування дачного будинку включає в себе безліч робіт по підвищенню зовнішньої естетики будівлі, а також обладнання його необхідними системами. Однією...

Азаріна: сорти рослин і вирощування

20.08.2014

Азаріна: сорти рослин і вирощування

Про Азарине чи інакше Маурандии (ASARINA - MAURANDIA), рослині з сімейства Норчиковых, серед садівників відомо мало, а деякі про неї й не чули ...

Бріонія: вирощування і догляд

20.08.2014

Бріонія: вирощування і догляд

Бріонія (BRYONIA) відома також під назвою Переступень. Належить вона до сімейства Гарбузових. Це трав'яниста багаторічна рослина з дуже товстим...

Гіностемма: посадка й догляд, застосування

19.08.2014

Гіностемма: посадка й догляд, застосування

Гіностемма (Gynostemma) - багаторічна ліана, що відноситься до сімейства Гарбузових. Налічується понад 30 видів, найвідомішим з яких є...