Вибираємо ємності для води на дачі

Ємності для зберігання води на дачній територіїЄмності для зберігання води на дачній територіїЄмності для води необхідно на кожному дачній ділянці, незалежно від того, який у вас витрата і є на території водопровід. Сьогодні ми вибираємо саму підходящу ємність під воду на дачу.

 

Причин купити резервуар для води або спеціальну ємність існує чимало, і перша з них саме та, що з цим придбанням вода на дачі буде у будь-який час. Якщо водопроводу на дачі немає, то ємність для води необхідна обов'язково, але якщо він і є, немає впевненості, що вода буде постійно йти з крана. Відключення з причини ремонту, за несплати, за розмерзання труб... а що ж тоді робити взимку, коли на багатьох кооперативних дачах води немає строго з жовтня по травень? Загалом, набагато краще, якщо подібна ємність у нас буде.

Не особливо важливо, ємність для води 100 л, 500 л або 5000 л буде у вас встановлена, головне, що у вас завжди буде запас води для рослин, душа, щоб заварити чай і так далі, а от норму споживання і необхідну кількість вам доведеться вибирати самостійно.

Ємності для води на дачі в 100, 200, 500, 1000 і 5000 лЄмності для води на дачі в 100, 200, 500, 1000 і 5000 л

Об'єм ємності для води

Ви завжди можете вибрати ємність для води на дачу в 100, 200, 1000 л, якщо у вас невеликий витрата води і такого об'єму буде достатньо. Але якщо води на дачі немає або її часто відключають, то ємність знадобиться більше. Наприклад, ви можете завозити воду на дачу або ж набирати ємності для води у 2000 л, 3000 л та 5000 л. Пам'ятайте, у цій ситуації все залежить від вимог за кількістю води, вашого особистого думки і бюджету, адже сьогодні подібного роду резервуари можуть коштувати дуже недешево.

Якого обсягу необхідна ємність для зберігання води на дачі?Якого обсягу необхідна ємність для зберігання води на дачі?

Вибираємо ємність для води за формою

Залежно від призначення і місця установки, ємності для води можуть бути дуже різноманітними.

Прямокутні ємності для води дуже популярні, так як їх без проблем можна встановлювати на вулиці або в приміщенні, де подібний резервуар може займати будь-вільний кут. Прямокутні ємності представлені на ринку у величезній кількості видів, але і не відрізняються низькою ціною, тобто, із-за величезного попиту вартість їх стабільна. Використовуються дані резервуари не тільки для збору і зберігання питної води, але і для душових кабін, поливальних станцій, технічної води і сумішей для обприскування, для збору дощової води і так далі.

Круглі ємності для води не менш популярні, а тому ви обов'язково знайдете їх у місці продажу, де будете вибирати резервуар для дачі. В плані практичності, матеріалів виготовлення, зручності використання і цілей застосування, немає ніяких відмінностей від кубових ємностей для води або резервуарів прямокутної форми.

Визначаємо найбільш зручну форму ємності для зберігання води на дачіВизначаємо найбільш зручну форму ємності для зберігання води на дачі

Ємності для питної води за матеріалом виготовлення

Є безліч думок з приводу матеріалу виготовлення ємностей, і багато дачники вже давно вибрали для себе пріоритети. В залежності від власних вимог і відгуків про матеріалах, ви завжди можете вибрати наступні ємності для води на дачу.

Нержавіюча ємність для води

Практично стандартна харчова ємність для води, яка може бути виконана у вигляді бідони, бочки, цистерни, прямокутного резервуара для забору або видачі води. Використовується неіржавіюча сталь саме для питної, але іноді і для технічної води. Резервуари з нержавіючої сталі досить дорогі і найчастіше спеціалізовані, ніж просто для зберігання.

Ємності для води з якісної нержавіючої сталіЄмності для води з якісної нержавіючої сталі

Ємності під воду пластикові

Раніше можна було точно заявити, що це бюджетний варіант в порівнянні з ємностями для води з нержавіючої сталі, але сьогодні цінник на подібні резервуари настільки зріс, що і їх купувати не дуже дешево. Що ж про практичності, то з установкою виробів з пластику немає ніяких проблем, вони дещо менше по масі, легко справляються з зберіганням води питної та технічної, пристосовані і для інших рідин. На ринку можна знайти ємності для води з пластику будь-якої форми, кольору, форми і призначення.

Пластикові ємності під воду - найбільш зручні та практичні для дачної ділянкиПластикові ємності під воду - найбільш зручні та практичні для дачної ділянки

Ємності металеві для води

Найбільш часто, виконані вони з заліза або сталі невисокої якості, щоб здешевити вартість виробу. Але використання більш дешевих матеріалів не говорить про різку зміну якості в гіршу сторону. Металеві резервуари використовуються для наземного та підземного зберігання, переробки, нагрівання та охолодження води, а також в іншому призначення. На замовлення вироби можуть бути виконані в будь-якій формі, дооснащені запірною арматурою, кришками, вентилями, температурними датчиками та інше.

Металеві ємності під воду на дачі - міцні і довговічніМеталеві ємності під воду на дачі - міцні і довговічні

Призначення ємностей для зберігання води

Зазвичай, місце і варіант установки визначається саме призначенням води.

Ємкість запасу води

Резервуар може бути встановлений в будь-якій частині дачної території, де найбільш часто необхідна вода. Це може бути спеціальна ємність для питної води, яка розташована біля будинку, або ж ємність під воду, яка використовується для поливу, мийки авто, прання і прибирання, тощо.

Ємність для дощової води

Більш вузькоспеціалізований виріб, який не обов'язково має бути дуже високої якості. Подібні вироби встановлюються біля будинків або інших дачних споруди, де водостічна покрівельна система збирає дощову воду і направляє її по жолобах в спеціальний відсік або цілий резервуар. Призначення води в даному випадку найрізноманітніше - прання м'якою водою, полив декоративних рослин, зниження витрат звичайної водопровідної води за рахунок використання дощових і так далі.

Накопичувальна ємність для води

Це можуть бути залізні, сталеві, пластмасові ємності для води та інші резервуари, які встановлені біля теплиць. Призначення зрозуміло кожному, адже якщо крапельне зрошення або звичайний полив не працює з певних причин, рослинам не потрібно буде чекати ремонту системи або відновлення подачі води, адже полив завжди може бути організований саме з такого сховища.

Перед покупкою ємності під воду необхідно правильно визначити її пряме призначенняПеред покупкою ємності під воду необхідно правильно визначити її пряме призначення

Установка ємності для води на дачі

Для зберігання води ви можете використовувати вироби різноманітної конфігурації і технічних даних, але ще до покупки ємності для збору води і її зберігання, вам необхідно розуміти, де резервуар буде встановлений.

Установка може відбуватися саме там, де зручно вам, адже багато ємності для гарячої води та холодної води, для збору, зберігання, передачі та інших призначень, обладнані спеціальними системами, які допомагають нам зручно використовувати ту саму воду. Тому, залишається тільки вирішити, де ви встановите резервуар.

На даний момент, пропонується кілька варіантів - наземні резервуари, підвісні, підземні ємкості для води, а також, встановлені на спеціальні помости, вишки і так далі.

Як встановлюється ємність для води на дачі і що для цього необхідно?Як встановлюється ємність для води на дачі і що для цього необхідно?

Що необхідно для покупки і установки ємності під воду?

За великим рахунком, це саме ви визначаєте, адже купуючи резервуар, ви самі вибираєте зручності.

Можна купити б/у ємність для води, скажімо на 1000 л, встановити її біля будинку і просто брати звідти воду відром або ж зливати з допомогою крана, встановленого в нижній частині ємності.

Але завжди є варіант зробити отримання води більш зручним. Наприклад, встановити ємність в гаражі або навіть на горищі, влаштувати забір води з ємності або її самостійний стік (що дешевше), обладнати напрямки ходу води, влаштувати недорогий водопровід і так далі.

Правильність вибору і коректність установки резервуара під воду визначають комфорт його використанняПравильність вибору і коректність установки резервуара під воду визначають комфорт його використання

Як розумієте, у виборі матеріалу і форми виробу, так само як і в підборі його кольору, немає ніяких труднощів, потрібно тільки визначити призначення води і вибрати ємність саме під нього.

Як встановити ємність для води на дачі (відео)

Задумайтеся про придбання, встановлення та наповненні ємності для води вчасно, щоб цілюща волога у вас на дачі ніколи не пропадала. Набирайте воду з крана, привозите її на замовлення, збирати дощову воду, але обов'язково забезпечуйте дачу водою, адже це саме те, що необхідно тут найбільш.

Prev Next
Утеплення підлоги в гаражі на дачі

10.09.2014

Утеплення підлоги в гаражі на дачі

Утеплення підлоги в гаражі багато вважають необязательном процесом, але ж саме через пів всередину гаража надходить величезна кількість холоду взимку і про...

Підготовка до зими на дачі: корисні поради

08.09.2014

Підготовка до зими на дачі: корисні поради

Про зиму говорити ніколи не пізно, адже даний період переноситься дачею досить складно. Тому, з наближенням холодної пори року, ми починаємо...

Як облаштувати робоче місце в гаражі

06.09.2014

Як облаштувати робоче місце в гаражі

У кожного дачника достатньо турбот, і в осінній час їх не менше. Але тут виникає додаткова складність - холодна і сира погода. ...

Як використовувати сипучі матеріали на дачі

03.09.2014

Як використовувати сипучі матеріали на дачі

Дачні роботи змушують нас замислюватися про відповідних будівельних матеріалах, і краще це зробити заздалегідь, ніж під час строкової будівництва або оформлений...

Виставка "Зелений тиждень", осінь 2014, Волгоград

02.09.2014

Виставка "Зелений тиждень", осінь 2014, Волгоград

Волгоградський Виставковий Центр «Регіон» запрошує Вас прийняти участь у XVIII спеціалізованій виставці ландшафтного дизайну, садово-п...

Правильні умови зберігання овочів і фруктів

30.08.2014

Правильні умови зберігання овочів та фруктів

Умови зберігання овочів і фруктів в дачних сховищах дуже суворі, і тому дотримувати їх потрібно по максимуму. Відноситься це до самих приміщень, ...

Прогулянки по саду наших читачів: сад Любові Теплової

29.08.2014

Прогулянки по саду наших читачів: сад Любові Теплової

Як і обіцяли, DachaDecor.com.ua представляє Вашій увазі сад одного з наших постійних відвідувачок сайту, яка любить красу і природу, стежить ...

Відсипання ділянки перед озелененням

28.08.2014

Відсипка ділянки перед озелененням

Питання: "Підкажіть, будь ласка, що зробити з ділянкою перед початком озеленення. Зараз була зроблена вирубка лісу, торфовище, місцевість &n...

Де зберігати овочі і фрукти на дачі

26.08.2014

Де зберігати овочі і фрукти на дачі

З самого початку літа ми збираємо урожай з саду та городу на власній дачі. Багато плоди вживаються відразу, в сирому вигляді, деякі консервуються...

Професійні садівники і красноярські дачники, охочі «похвалитися» урожаєм, зберуться на ярма...

25.08.2014

Професійні садівники і красноярські дачники, охочі «похвалитися» урожаєм, зберуться на ярмарку «Осінь на дачі»

З 18 по 21 вересня в Красноярську в МВДЦ «Сибір» пройде виставка-ярмарок «Осінь на дачі». Проект, присвячений закриттю дачно...

Що можна зробити зі старих речей на дачі

23.08.2014

Що можна зробити зі старих речей на дачі

Що можна зробити зі старих речей на дачі? На цю тему ми спілкувалися неодноразово і надавали нашим читачам безліч цікавих ідей, за що і...

Як використовувати габіони на дачі

21.08.2014

Як використовувати габіони на дачі

Використання габіонів стає все більш популярним в різних сферах. І тому ми вирішили сьогодні більш детально ознайомити вас з подібними конструкц...

Вибираємо водостічну систему для дачного будинку

20.08.2014

Вибираємо водостічну систему для дачного будинку

Облаштування дачного будинку включає в себе безліч робіт по підвищенню зовнішньої естетики будівлі, а також обладнання його необхідними системами. Однією...

Азаріна: сорти рослин і вирощування

20.08.2014

Азаріна: сорти рослин і вирощування

Про Азарине чи інакше Маурандии (ASARINA - MAURANDIA), рослині з сімейства Норчиковых, серед садівників відомо мало, а деякі про неї й не чули ...

Бріонія: вирощування і догляд

20.08.2014

Бріонія: вирощування і догляд

Бріонія (BRYONIA) відома також під назвою Переступень. Належить вона до сімейства Гарбузових. Це трав'яниста багаторічна рослина з дуже товстим...

Гіностемма: посадка й догляд, застосування

19.08.2014

Гіностемма: посадка й догляд, застосування

Гіностемма (Gynostemma) - багаторічна ліана, що відноситься до сімейства Гарбузових. Налічується понад 30 видів, найвідомішим з яких є...