10 ідей використання скляних і пластикових пляшок на дачі

Знаходимо застосування порожніх пляшках з пластику і склаЗнаходимо застосування порожніх пляшках з пластику і склаСкляні та пластикові пляшки завжди були сміттям або засобом повернення невеликої частини грошей шляхом здачі на вторсировину. Але сьогодні, завдяки безлічі цікавих ідей сучасних дачників, представляємо вам нові можливості скляних і пластикових пляшок.

 

Як використовувати скляні пляшки на дачі?

Скляні пляшки з-під самих різноманітних напоїв є міцним і довговічним матеріалом, з якого в різних частинах світу будують не тільки невеликі парканчики, але навіть цілі будинки. Сьогодні ми зібрали в одну статтю безліч оригінальних ідей і кожну з них представляємо вашій увазі. Сподіваємося, що хоча б деякі з них будуть втілені вашими руками на дачі, ніж прикрасять її територію і підвищать практичність.

Декоративне освітлення дачі з пляшок

Ганок будинку, альтанка і місця відпочинку в саду ми звикли висвітлювати стандартними лампами розжарювання, денного освітлення або LED-лампочками. Для цього використовуються різні світильники, бра і плафони, але ми пропонуємо застосувати скляні пляшки, наприклад, з-під елітних алкогольних напоїв. Зверніть увагу на зображення подібного освітлення трохи нижче, і ви відразу зрозумієте, наскільки така гірлянда буде симпатично виглядатиме в саду, тим більше, якщо використовувати пляшки різного кольору.

Як влаштувати декоративне освітлення з скляних пляшокЯк влаштувати декоративне освітлення з скляних пляшок

Огорожі та паркани з пляшок

Повірити в подібне нескладно, адже як ми вже говорили про даних творах мистецтва. Але зараз представляємо вам вже більш оригінальне творіння, яке дійсно привертає увагу. Розгляньте уважно наступне фото, щоб зрозуміти, як саме можна застосувати скляні пляшки для спорудження паркану чи огорожі. Пляшки різної форми, літражу, кольори - усі вони прекрасно доповнюють картину, створити яку можна самостійно. Для цього потрібно лише зібрати трохи скляного посуду, перемити її, зробити розмітку паркану, замішати розчин і завершити кладку вже найближчим часом.

Будуємо помітні і дуже симпатичні огорожі з скляних пляшокБудуємо помітні і дуже симпатичні огорожі з скляних пляшок

Декоративні вироби з пляшок

Вазочки, стаканчики, фігурки - все покупне нині дорого, і багато дозволяють собі подібні речі тільки вдома, але не на дачі. Але тепер все змінилося, і на декор дачі ми більше не будемо витрачати гроші, адже простенький хенд-мейд можна влаштувати і самостійно.

Візьміть кілька симпатичних пляшок хитромудрої форми, вимийте їх і приготуйте кисті і фарби, додайте фантазії і отримаєте дивовижні прикраси, які можна розмістити в будиночку та на вулиці, а деякі і забрати додому!

Яскраве оформлення порожньої скляної тари фарбами і підсвічуваннямЯскраве оформлення порожньої скляної тари фарбами і підсвічуванням

Декоративні клумби з скляних пляшок

Невеликі або помітного розміру, круглі або квадратні - вибирати вам, але запропонуємо ідею саме ми, адже дуже хочеться, щоб кожен наш читач мав можливість побудувати на дачній дворі невелику декоративну клумбу - справжній квітник, на який не потрібно витрачати гроші і багато часу.

Дуже приваблює і оригінальність проекту, адже навряд чи в сусідів є щось подібне, або вони бачили таке де-небудь.

Отже, для пристрою невеликого споруди потрібно тільки з сотню пляшок і цементно-піщаний розчин для кладки. Пара годин і вмілі руки - все, що потрібно для завершення краси!

Декоративна клумба з пляшок своїми руками!Декоративна клумба з пляшок своїми руками!

Пристрій кордонів насаджень на грядках

Хочете зонувати ділянку палісаду або розділити між собою овочі і ягоди симпатичним декоративною огорожею? Вибирайте скляні пляшки і просто творіть з їх допомогою. Як бачите, досить стандартної посуду і невеликої кількості сил, щоб впоратися.

Спочатку малюєте кордону розділень, перевіряєте їх видали на рівність і повноту малюнка. Далі, прокапываете по контуру канавку для установки пляшок, ставите їх у ряд щільніше, і трамбуете грунт навколо. Подібний малюнок можна завершити вже до обіду, звичайно, якщо почали роботу рано вранці!

Поділ території саду або городу за допомогою порожніх скляних пляшокПоділ території саду або городу за допомогою порожніх скляних пляшок

Приділивши час скляних пляшках, переходимо до пластикових, адже і вони можуть стати в нагоді нам на дачі.

Як застосувати пластикові пляшки на дачі?

Теплиця з пластикових пляшок, сміттєвий контейнер, парничок - наші минулі теми. Але сьогодні ми поговоримо про нове - те, що вас зацікавить, а тому приготуйтеся дивуватися і пізнавати оригінальні ідеї!

Декоративні квіти з пляшок

Як бачите, створити щось дуже приємне і красиве своїми руками можна! Ми доводили це новачкам дачного справи, та й самим собі, постійно набираючись досвіду, а сьогодні готові оновити колекцію виробів новинками, які сподобаються кожному.

Отже, створюємо квіти з пластикових пляшок. Для цього ми беремо 5-6 пляшок ємністю в 1-1,5 л, обрізаємо верхню частину і робимо декоративні надрізи ножицями.

Пофарбувавши готові квіткові бутони з пластику в білий колір, приєднавши зелені кришечки і встановивши їх на шматок арматури, декоруємо всі штучними зеленими листям (можливо, навіть з нарізаних з пляшок пластин) і отримуємо справжній шедевр. Швидко, просто і практично безкоштовно, а на дачі стало набагато гарніше!

Створюємо квіти з частин пластикових пляшок своїми руками!Створюємо квіти з частин пластикових пляшок своїми руками!

Божа корівка з пляшок

Неймовірно, але навіть така цікава ідея прийшла в голову все тим же креативним дачникам, у яких ми запозичуємо. Дивіться, як просто зробити симпатичне комаха всього з декількох мішків пластикових пляшок, які повинні були піти в сміття.

Спочатку, для створення сонечка готується підґрунтя, яке і будуть встановлені пляшки. Це невеликий горбок з землі, огороджений звичайними камінням з городу. Далі, в горбок встановлюються пляшки шийкою вниз, встановлюються щільно і присипаються з боків. Таким чином, ви отримуєте щільну картинку, яка по завершенню представляє нам дивний твір!

Дивовижне творіння дачника - божа корівка в саду, створена з пластикових пляшок!Дивовижне творіння дачника - божа корівка в саду, створена з пластикових пляшок!

Курчата з пластикових пляшок

Використовувати пластикові пляшки можна і для виготовлення різноманітних фігурок для прикраси саду. Сьогодні це курчата, маленькі і жовтенькі, які вийшли у нас всього з декількох пляшок.

Для такого незвичайного творіння необхідно використовувати пляшки, опору, фарбу, клей і ножиці. Як бачите, результат, нехай і не на професійному рівні дизайнерської майстерності, але на цілком вдалому аматорському.

Симпатичні і веселі фігурки в саду з пляшок, які не стали в нагоді на дачіСимпатичні і веселі фігурки в саду з пляшок, які не стали в нагоді на дачі

Пальми з пластикових пляшок

Ще одним цікавим і навіть екзотичним прикрасою вашої дачі можуть стати пальми, які також можна зробити з порожніх пляшок з пластику. Вони не зажадають від вас багато праці, хоча часу займуть досить.

Спочатку, потрібно сформувати стовбур пальми, надягаючи пляшки одну на іншу. Далі, розпустити кілька десятків пляшок, формуючи гілки пальми - зелені і пухнасті листя. Природно, для цього всього потрібно каркасна основа, щоб вся конструкція трималася разом і не руйнувалася.

Будуємо екзотичні пальми з пластикових пляшок, використовуючи вільний час і фантазію!Будуємо екзотичні пальми з пластикових пляшок, використовуючи вільний час і фантазію!

Щоб пальми довго стояли і не падали від вітру, рекомендуємо робити їх не надто високими, а також підв'язувати до опори або створювати їх всередині стовбурів пальм.

Декоративна прикраса дачі частинами пляшок

На завершення сьогоднішньої статті, ми хотіли б показати вам ще один шедевр, який здається нам дуже вдалим. Для його створення майстер використовував безліч частин пляшок з пластику, який акуратно і дбайливо нарізав, склеював, зшивав дротом. В результаті, умілий дачник отримав неповторне декоративна прикраса для ландшафтного дизайну, яким можна пишатися.

Унікальне декоративна прикраса дачної ділянки частинами пластикових пляшок!Унікальне декоративна прикраса дачної ділянки частинами пластикових пляшок!

Як застосувати використані пляшки на дачі (відео)

Використовувати пластикові та скляні пляшки на дачі стали не так давно, але кожен з нас здатний швидко зрозуміти, наскільки корисним може бути подібний сміття, який раніше спалювався і вивозився на тарні склади. Спробуйте і ви зробити що-небудь подібне, бути може, у вас вийде навіть краще, ніж на наших фото. Також пропонуємо ділитися з усіма читачами своїми ідеями прямо тут, в коментарях до матеріалу.

Prev Next
Утеплення підлоги в гаражі на дачі

10.09.2014

Утеплення підлоги в гаражі на дачі

Утеплення підлоги в гаражі багато вважають необязательном процесом, але ж саме через пів всередину гаража надходить величезна кількість холоду взимку і про...

Підготовка до зими на дачі: корисні поради

08.09.2014

Підготовка до зими на дачі: корисні поради

Про зиму говорити ніколи не пізно, адже даний період переноситься дачею досить складно. Тому, з наближенням холодної пори року, ми починаємо...

Як облаштувати робоче місце в гаражі

06.09.2014

Як облаштувати робоче місце в гаражі

У кожного дачника достатньо турбот, і в осінній час їх не менше. Але тут виникає додаткова складність - холодна і сира погода. ...

Як використовувати сипучі матеріали на дачі

03.09.2014

Як використовувати сипучі матеріали на дачі

Дачні роботи змушують нас замислюватися про відповідних будівельних матеріалах, і краще це зробити заздалегідь, ніж під час строкової будівництва або оформлений...

Виставка "Зелений тиждень", осінь 2014, Волгоград

02.09.2014

Виставка "Зелений тиждень", осінь 2014, Волгоград

Волгоградський Виставковий Центр «Регіон» запрошує Вас прийняти участь у XVIII спеціалізованій виставці ландшафтного дизайну, садово-п...

Правильні умови зберігання овочів і фруктів

30.08.2014

Правильні умови зберігання овочів та фруктів

Умови зберігання овочів і фруктів в дачних сховищах дуже суворі, і тому дотримувати їх потрібно по максимуму. Відноситься це до самих приміщень, ...

Прогулянки по саду наших читачів: сад Любові Теплової

29.08.2014

Прогулянки по саду наших читачів: сад Любові Теплової

Як і обіцяли, DachaDecor.com.ua представляє Вашій увазі сад одного з наших постійних відвідувачок сайту, яка любить красу і природу, стежить ...

Відсипання ділянки перед озелененням

28.08.2014

Відсипка ділянки перед озелененням

Питання: "Підкажіть, будь ласка, що зробити з ділянкою перед початком озеленення. Зараз була зроблена вирубка лісу, торфовище, місцевість &n...

Де зберігати овочі і фрукти на дачі

26.08.2014

Де зберігати овочі і фрукти на дачі

З самого початку літа ми збираємо урожай з саду та городу на власній дачі. Багато плоди вживаються відразу, в сирому вигляді, деякі консервуються...

Професійні садівники і красноярські дачники, охочі «похвалитися» урожаєм, зберуться на ярма...

25.08.2014

Професійні садівники і красноярські дачники, охочі «похвалитися» урожаєм, зберуться на ярмарку «Осінь на дачі»

З 18 по 21 вересня в Красноярську в МВДЦ «Сибір» пройде виставка-ярмарок «Осінь на дачі». Проект, присвячений закриттю дачно...

Що можна зробити зі старих речей на дачі

23.08.2014

Що можна зробити зі старих речей на дачі

Що можна зробити зі старих речей на дачі? На цю тему ми спілкувалися неодноразово і надавали нашим читачам безліч цікавих ідей, за що і...

Як використовувати габіони на дачі

21.08.2014

Як використовувати габіони на дачі

Використання габіонів стає все більш популярним в різних сферах. І тому ми вирішили сьогодні більш детально ознайомити вас з подібними конструкц...

Вибираємо водостічну систему для дачного будинку

20.08.2014

Вибираємо водостічну систему для дачного будинку

Облаштування дачного будинку включає в себе безліч робіт по підвищенню зовнішньої естетики будівлі, а також обладнання його необхідними системами. Однією...

Азаріна: сорти рослин і вирощування

20.08.2014

Азаріна: сорти рослин і вирощування

Про Азарине чи інакше Маурандии (ASARINA - MAURANDIA), рослині з сімейства Норчиковых, серед садівників відомо мало, а деякі про неї й не чули ...

Бріонія: вирощування і догляд

20.08.2014

Бріонія: вирощування і догляд

Бріонія (BRYONIA) відома також під назвою Переступень. Належить вона до сімейства Гарбузових. Це трав'яниста багаторічна рослина з дуже товстим...

Гіностемма: посадка й догляд, застосування

19.08.2014

Гіностемма: посадка й догляд, застосування

Гіностемма (Gynostemma) - багаторічна ліана, що відноситься до сімейства Гарбузових. Налічується понад 30 видів, найвідомішим з яких є...